Kalitenin büyüsü...

Partnerler

Bio.inspecta AG

Hissedarlarımızdan bio.inspecta AG çevresel ve sosyal sürdürülebilirlik prensipleri ile ve hayvan refahı ile uyumlu üretilen ürünler için servisler sağlayan İsviçre' nin önde gelen kontrol ve sertifikasyon kuruluşudur.

 

bio.inspecta aktivitelerini müşterilerinin ihtiyaçlarına göre belirler ve müşterileri ile iletişiminde açık ve direkt bir iletişim biçimini korur. Tek elden etkili servisler ve müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik ürünleri ile yurt içi ve yurt dışında müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamayı amaçlar.

 

Daha fazla bilgi için websitesini ziyaret edebilirsiniz. www.bio-inspecta.ch  


Austria Bio Garantie -ABG

Partnerimiz Austria Bio Garantie (ABG) organik sertifikasyonunda Avusturya’ nın Pazar lideridir. ABG ve bio.inspecta müşterilerimizin faydası için ulusal ve uluslararası iş çevrelerinde güçlerini birleştirmektedir.

 

ABG kalite sertifikasyonunda on yıldan uzun bir süredir liderdir. Müşterilerimiz yeterli ve uzman bilgi birikimlerinden ve geniş bir servis yelpazesinden faydalanırlar.

 

Yıllık denetimler söz konusu olduğunda servislerin kombine edilmesi sizlere zaman ve para tasarrufu sağlar.

 

ABG hakkında daha fazla bilgiye www.abg.at websitesinden ulaşabilirsiniz.


agroVet GmbH

agroVet GmbH bir veterinerlik kalite ajansıdır. agroVet ürünleri, işletmeleri ya da kalite sistemlerini üreticiden tüketiciye kadar süreçte kontrol eder ve sertifikalandırır.

 

Partnerimiz Austria Bio Garantie ile olan iş birliğinin yanı sıra, kapsamlı servis paketleri, yetkin personeli ile bağımsız ve güvenilir kontrol ve sertifikasyon hizmetleri sunmaktadır. agroVet ISO17065 (önceki EN 45011) 'e göre akredite bir kuruluştur.

 

Daha fazla bilgi için lütfen websitesini ziyaret edin: www.agrovet.at  


Organik TarIm ArastIrma Enstitusu (FiBL)

Organik Tarım araştırma Enstitüsü FiBL ve bio.inspecta araştırma, geliştirme, kontrol ve sertifikasyon alanlarında yakın bir işbirliği içerisindedir. Her iki organizasyon da Frick’ te yer alır ve operasyon ve uzmanlık alanlarında birbirlerini tamamlarlar. 

Organik tarımda araştırma özellikle önem taşır. Araştırma sonuçları üretici ve işleyicilere faydalı tavsiyeler vermenin temelini oluşturur. Yem ve yardımcı girdi onayları FiBL ‘ın diğer önemli aktivitelerindendir.

 

FiBL hakkında daha fazla bilgiye www.fibl.org adresinden ulaşabilirsiniz.