Kalitenin büyüsü...

bio.inspecta : Misyon

Misyon
bio.inspecta Tarımsal işletme ve işletmelerin pazarlardaki pozisyonlarını sürdürülebilir biçimde geliştirmesine ve güçlendirmesine yardımcı olur. Kapsamlı servis yelpazesi ile bio.inspecta kalite, güvenilirlik ve müşteri memnuniyeti anlamına gelir.

 

Gelecek odaklı
bio.inspecta çevresel ve sosyal sürdürülebilirlik ve hayvan refahı ilkelerine uygun olarak üretilen ürünler için denetim ve belgelendirme hizmetlerinde İsviçre'nin önde gelen sağlayıcısıdır.


Güvenilir
Yetkili ve deneyimli bio.inspecta personeli tarımsal işletmeler, ve işleme ve pazarlama şirketlerinin kontrol ve sertifikasyonunu gerçekleştirmek için görevlendirilir ve bunu bağımsız ve güvenilir şekilde gerçekleştirirler. Bu şekilde kontrol edilen ve sertifikalandırılan ürünlerin güvenilirliği bio.inspecta tarafından garanti edilir.


Müşteri odaklı
bio.inspecta aktivitelerini müşterilerinin ihtiyaçlarına göre belirler ve onlarla olan iletişiminde açıklığını korur. bio.inspecta sürekli olarak, tek kaynaktan hem yurtiçinde hem yurtdışında müşterilerin ihtiyaçlarına cevap verir nitelikte ürünler ve etkili servisler sağlayarak müşterilerinin memnuniyetini artırma gayretindedir.


Bağlılık
Günlük çalışmalarında bio.inspecta organik tarımın teşvikinde aktif ve etik ve sosyal meselelere kendini adamıştır. bio.inspecta olumlu bir çalışma ortamı sağlamak için çaba göstermektedir. Sosyal ve mesleki becerilerini geliştirmek için personele yardımcı olarak, bio.inspecta onları, sonuç odaklı, bağımsız ve takım odaklı bir şekilde çalışması için motive eder.